«

XRP, 10 Ekim’de 0,53 dolara ulaşmayı başardı, ancak kripto önümüzdeki birkaç gün içinde düştüğü için bu pozisyonu koruyamadı.

Ripple Labs tarafından oluşturulan altcoin, bu süre zarfında Dogecoin, Solana, Cardano ve hatta Shiba Inu’nun beğenilerine ayak uydurmak için mücadele ederken, 25 Ekim kripto piyasası mini rallisinden o belirli fiyat bölgesini tekrar ziyaret etmek için yararlanamadı.

Ancak, son birkaç gün içinde, kripto para birimi kendi değerini boyamaya başladı. yeşil grafikler kayda değer yükselişler kaydettiği için.

Bu yazının yazıldığı tarihte, izleme göre Coingeckodijital varlık 0,49 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içinde neredeyse %7 arttı.

Son yedi gün içinde, XRP %4,6 ve son iki hafta içinde büyümeyi başardı ve %7,3 arttı.

Ayılar Müdahale Etmezse XRP Yükselecek

ona bir bakış günlük grafikler dijital paranın önümüzdeki birkaç gün içinde yükselmeye devam etmesi için yeterli alan yaratmayı başardığını gösterir. Yani, ayılar XRP’nin momentumunu mahvetmezse.

Varlık için iyi işaretlerden biri, sonraki seanslarda nispeten güçlü bir performansı teyit eden 200 günlük hareketli ortalamasını geçebilmesidir.

dalgalanma

Resim: Gözcü Guru

Kripto belirli bir bölgede kalmayı başarırsa, alıcılar varlığın 10 Ekim’den bu yana ulaşamadığı 0,53 dolar seviyesini yeniden test etmeye çalışacağından kısa vadeli bir ralli gelebilir.

Test başarılı olursa, XRP fiyat paterni dijital para için daha fazla yukarı yönlü dalgalanma olabileceğini gösteriyor.

Bununla birlikte, önemli hareketli ortalama pozisyonunun sürdürülememesi durumunda, satış baskısı ralliye müdahale etmeye başlayabilir ve sonunda XRP’yi 0,44 dolara geri çekebilir.

Özetle, kripto para birimi son derece değişken bir duruma girerken hemen hedefi olarak 0,53 ve 0,44 ABD dolarına bakıyor.

Ripple Hâlâ SEC ile Yasal Mücadelede

2020’den bu yana, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve Ripple, kripto topluluğunun yakında sona ermesini beklediği yasal bir savaşa girdi.

18 Kasım 2022, Ripple’ın kararının alındığı tarih olduğu için iki tarafın takviminde cesurca işaretlenecek. özet karar talebi hazır olacak.

Şirketin hukuki ihtilaf danışmanı John Deaton, yanıt özetlerinin 15 Kasım’da açıklanacağını ve sansürlü kamuya açık kopyalarının 21 Kasım’da kullanıma sunulacağını söyledi.

Davayla ilgili nihai kararın hala biraz zaman alacağına dair spekülasyonlar olsa da, XRP yatırımcıları ve topluluk üyeleri, kripto varlığının ilerlemesini büyük ölçüde etkileyen mahkeme hesaplaşmasında bir kapanış bekliyorlar.

XRPUSD trading at $0.4942 on the weekly chart | Featured image from Fox Business, Chart: TradingView.com

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *