«

Kripto para yatırma işlemlerine yüksek faiz oranları sunan bir kripto şirketi olan BlockFi’nin CEO’su olan Zac Prince, 2022’de radarındaki 3 ana trendi ve Bitcoin, Ethereum ve diğer 3 altcoin projesi için bakış açısını paylaşıyor. Biz de kriptogunluk olarak okuyucularımız için hazırladık.

Ünlü CEO’nun kripto piyasasına bakışı ve harika bulduğu altcoin projeleri

10 milyar dolarlık varlığı yöneten BlockFi’nin CEO’su ve kurucu ortağı Zac Prince, kısa süre önce token’lerden NFT’lere, metaverse’den ve düzenlemeye kadar her şey hakkındaki 2022 kripto görünümünü paylaştı.

Piyasa kırmızı bir denizdeyken, pek çoğu çok yıllı başka bir ‘kripto kışı’ için hazırlanıyor. Mevcut piyasa ortamını nasıl anlamlandırıyorsunuz?

Kripto piyasaları, kalbin zayıflığı için değildir. Evet, değişken olabilir, özellikle de piyasaları 7/24 takip ediyorsanız. Yine de uzaklaştırır ve yıldan yıla performansa bakarsanız, 2020’nin sonundan 2021’in sonuna kadar tek başına Bitcoin’in yaklaşık %60 arttığını göreceksiniz. Bu, Ethereum ve Solana gibi diğer önemli altcoin projeleri için de benzer.

Felsefem basit: ödevini yap ve uzun vadeli düşün.

Tıpkı halka açık piyasalara yatırım yapmayı düşündüğünüzde olduğu gibi, bir karar vermeden önce her zaman şirketi araştırırsınız. Kripto yatırımcıları da aynısını yapmalı. Yatırım yapmakla ilgilendiğiniz kripto varlıklarını araştırın ve zaman içinde başarı için bu Blockchain’lerin temel değerlerine inandığınızdan emin olun. Uzun vadeli düşünürken, çoğu insan trader değildir, bu yüzden genellikle insanların en az birkaç yıl rahatça taşıyabilecekleri şeyleri satın almalarını tavsiye ederim.
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *