«

Taurus son yıllarda önemli bir büyüme kaydetti ve müşteri tabanını kurumsal yatırımcılara, aile ofislerine ve diğer finansal hizmet sağlayıcılara genişletti. Buna ek olarak, kripto firması 65 milyon dolar toplayarak bir fonlama turunu tamamladı. İki büyük banka, Credit Suisse ve Deutsche Bank, finansman turunu destekledi ve yatırıma önemli ölçüde katkıda bulundu.

Taurus, yeni finansmanla tekliflerini daha da genişletmeyi ve dijital varlık piyasası için yenilikçi çözümler sunmayı planlıyor.

Boğa, Platformunu İyileştirmeyi Taahhüt Ediyor

Taurus, dijital varlık ticareti ve saklama için altyapı ve araçlar sağlayan İsviçre merkezli bir fintech şirketidir. Giderek daha fazla yatırımcı uygun bir yatırım seçeneği olarak kripto para birimlerine yöneldikçe, şirket son yıllarda hızlı bir büyüme yaşıyor.

Yeni finansmanla Taurus, dijital varlık hizmetlerine yönelik artan talebi karşılamak için tekliflerini genişletmeyi ve teknolojisini ve altyapısını daha da geliştirmeyi planlıyor. Ayrıca, firma ilan edildi daha fazla müşteri güvenliği ve dünya çapında genişleme sağlayarak platformu geliştirecek daha fazla el çekmek için B Serisi bağış toplama etkinliğinden elde edilen fonlardan yararlanacağını söyledi.

Firma BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) ve Avrupa’da şubeler açmayı ve Güneydoğu Asya ve Amerika’ya açılmayı planlıyor. Bu amaca ulaşmak için finans sektöründeki bazı devler fonlama turuna öncülük ettiler. Bu finansal ikonlar arasında Credit Suisse, Deutsche Bank, Pictet Group, Cedar Mundi ve Investis Holding bulunmaktadır. Finansman turu aynı zamanda bir girişim sermayesi şirketi olan Arab Bank Switzerland’ın katkılarını da içeriyordu.

Bu arada, Credit Suisse ve Deutsche Bank, küresel finans piyasasında güçlü bir varlığa sahip köklü finansal kuruluşlardır. Boğa’ya yatırım yapma kararları, dijital varlık endüstrisine artan ilgiye ve blok zinciri teknolojisinin geleneksel finansta devrim yaratma potansiyeline işaret ediyor.

İçinde ifadeTaurus Yönetici Ortağı ve kurucu ortak Lamine Brahimi, hem Credit Suisse hem de Deutsche Bank’a verdikleri destek için teşekkürlerini iletti. Boğa’da Credit Suisse ve Deutsche Bank’ın yatırımcı olmasından heyecan duyduklarını belirtti. Bu finansman turunun büyümelerini hızlandırmalarına ve müşteriler için yenilikçi çözümler sunmalarına yardımcı olacağını da sözlerine ekledi.

Turun başarısı, dijital varlık endüstrisine artan ilgiyi ve Taurus gibi şirketlerin alana giren yatırımcılar ve kurumlar için çok ihtiyaç duyulan altyapı ve araçları sağlama potansiyelini gösteriyor.

Credit Suisse ve Deutsche Bank Yatırımı Devraldı

Deutsche Bank, daha geniş kripto pazarındaki düşüş eğilimi konusunda aşırı endişeli değil. Aksine, firma piyasanın mevcut durumunun iyi bir yatırım fırsatı yarattığına inanmaktadır.

Taurus, Platform Genişletmesi İçin 65 Milyon Dolar Topladı
Tradingview.com’da Bitcoin fiyatı BTCUSDT’de artmaya devam ediyor

Ayrıca, bir ifade kripto yönetim kolu DWS Group’tan, Almanya merkezli birkaç dijital varlık kuruluşu olan Tradias ve DDA’ya (Deutsche Digital Assets) yatırım yapma konusundaki düşüncelerini açıklıyor.

Deutsche Bank’taki dijital varlıklar ve para birimi dönüşümü olan Taurus’a yapılan yatırımla ilgili olarak Sabin Behza, Taurus teknolojisini bankanın BT ortamına entegre edeceklerini söyledi. Behzad’a göre, böyle bir entegrasyon, müşterileri için dijital varlık saklama tekliflerinin geliştirilmesini basitleştirecek.

Diğer taraftan, Credit Suisse Switzerland CEO’su Andre Helfenstein, Taurus ile olan bu ortaklığın, dijital varlık hizmetlerinde lider İsviçre bankası olmalarına yardımcı olacağını belirtti.

Pixabay’dan öne çıkan resim ve TradingView.com’dan grafik

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *