«

Kripto piyasası, düzenleyici incelemenin ardından şu anda şaşkın bir durumda olsa da, yaklaşmakta olan katalizörlerle ilgili güncellemeler hala devam ediyor. Bugün erken saatlerde, Shiba Inu baş geliştirici Shytoshi Kusama Shibarium katman-2 blok zincirinin lansmanı hakkında potansiyel bir ipucu verdi.

Kusama, merakla beklenen Shiba Inu ağının Mayıs ayından önce başlatılabileceğini ima etti. Bu, spekülasyonu Shibarium’un bugün olan 14 Şubat Sevgililer Günü’nde piyasaya sürüleceği söylentisine geri döndürdü.

Shibarium Mayıstan Önce Başlayacak

Mayıs ayından önce piyasaya sürülecek olan güncellenmiş ipucu, başlangıçta Shiba Inu (SHIB) topluluğunun bir üyesine ifşa edildi. Lucie adında bir Shiba Inu etkileyicisi ekran görüntüsü paylaştı Kusama ile bir kişi arasındaki konuşmadan. Sohbette “Belki yarın {14 Şubat} Shiabrium’u piyasaya sürüyor” yazıyordu, Kusama şaka yollu “Belki” yanıtını verdi. Ve ekledi, “Şaka yapıyorum, Mayıs’tan önce çıkacak lol.”

Bu potansiyel ipucu, SHIB fiyatını önemli ölçüde artırabilecek en çok beklenen katalizörün köşede bir yerde olduğunu iyi bilen SHIB topluluğu arasındaki heyecanı artırdı.

Bu sırada Kusama’nın ısrar etti topluluğun daha sempatik olması ve odayı onlardan biri olarak okuması Shiba Inu’nun geliştiricileri Kaal Dhairya, yakın zamanda babasını kaybetti. Kusama, “Buna ne dersin? Kaal şu ​​anda babasının yasını tutuyor. Önce bunu dert edelim.” “Lütfen Mayıs için endişelenmeyi bırakın, sevgililer gününüzün tadını çıkarın” diye ekledi.

BONE ve SHIB, Shibarium’un Belirttiği Lansman Tarihine Rağmen Düştü

Kusama tarafından verilen potansiyel ipucuna rağmen, yakında piyasaya sürülecek olan 2. katman ağlarını destekleyen belirteçler, piyasadaki diğer altcoinlerle birlikte hala kırmızı renkte. Geçtiğimiz 7 gün içinde Shiba Inu, bu ayın başlarında görülen 0,00001571 $’lık yüksek bir seviyeden geçen hafta itibariyle 0,00001169 $’lık düşük bir seviyeye düşen bir düşüş eğilimi içindeydi.

TradingView'de SHIB fiyat tablosu
SHIB 4 saatlik grafikte yatay hareket ediyor. Kaynak: TradingView.com’da SHIB/USDT

SHIB yıla bazı yükseliş hareketleriyle olumlu başlasa da, token şu anda özellikle genel kripto piyasasını rahatsız eden korkutucu düzenleyici haberlerin ardından son birkaç gün içinde daha kısalarla mücadele ediyor. Bu arada grafik, çift dip olarak yaklaşmakta olan bir yükseliş hareketini gösterdi ve bu da yukarı yönlü bir tersine dönüşe neden olabilir.

Öte yandan BONE, son SHIB hareketinden çok farklı değil. Son 7 gün içinde BONE’nin değeri %20’den fazla düştü. Token, bu ayın başlarında 2 $ işaretini geçmeye neredeyse yaklaştıktan sonra 14 Şubat’ın erken saatlerinde 1,3 $’a düştü.

TradingView'de BONE fiyat tablosu
BONE 4 saatlik grafikte yatay hareket ediyor. Kaynak: TradingView.com’da BONE/USDT

BONE’nin 1 günlük grafiğine bakıldığında, token gerekli tüm likiditeyi aşağı yönde almaya yaklaştığı için yükseliş hareketi için hazırlanıyor olabilir. Bu yazıyı yazarken, BONE şu anda son 24 saatte %1,9 düştü ve 1,36$’lık bir işlem fiyatına sahip.

Shuttershock’tan öne çıkan görsel, TradingView.com’dan grafik

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *