«

Shiba Inu, sektörden çıkıp ana akıma girmeyi başarmış bir meme parasıdır. Halihazırda SHIB’i kabul eden birden fazla kripto ödeme işlemcisi ile ödeme sektörüne ve Welly’s SHIB temalı fast food restoranıyla gıda endüstrisine çoktan girdi. Bu sefer, meme parası moda endüstrisine giriyor.

Shiba Inu Temalı Giyim Koleksiyonu

John Richmond adlı bir İtalyan moda tasarımcısı, en son koleksiyonunu ortaya çıkarmak için Twitter’a gitti. Tweet’te Richmond, Shiba kelimesinin pantolonun yanı sıra gömleğe de yazdığı sokak stili bir tasarımı gösteriyor. Üniversite ceketinin üzerinde tasarımcının baş harfleri JR yazılıydı. Richmond, resmin koleksiyona gizlice bir göz attığını söyledi.

Tasarımcı ayrıca daha önce #Shibafashion hashtag’leriyle bir kapüşonlunun resmini bir dizi diğer etiket arasında yayınlamıştı. Richmond, efsanevi rapçi Snoop Dogg gibi ünlülerin giydiği kıyafetlerle de öne çıkan bir tasarımcı.

İlginç bir şekilde, hesabın profil resmi olarak karikatürize edilmiş bir Shiba Inu köpek ırkı var ama bu, Shiba Inu’nun resmi logosu değil. Bir kullanıcı da işaret etti sevilen logonun Richmond’un giyim tasarımında da eksik olması.

Shiba Inu ve John Richmond, 2022’nin başlarında ortaklıklarını duyurarak tasarımcının SHIB kıyafetlerini Milano Moda Haftası gibi moda etkinliklerinde sergilemesine öncülük etti. Ancak tasarımcı, SHIB temalı giyim koleksiyonunun lansman tarihini ve ne zaman halka sunulacağını henüz açıklamadı.

TradingView.com'dan Shiba Inu (SHIB) fiyat tablosu

SHIB trending above $0.00001 | Source: SHIBUSD on TradingView.com

SHIB Fiyatı Fayda Sağlayabilir

Shiba Inu, fiyat performansı büyük ölçüde yutturmaca tarafından yönlendirilen bir meme madeni paradır ve madeni para ne kadar çok görünür olursa, meme madeni paranın toparlanma şansı o kadar artar. John Richmond ile olana benzer ortaklıkların önem kazandığı yer burasıdır.

Richmond’un tasarımları, kripto para birimini, muhtemelen kripto yatırımcısı olabilecek bir kitlenin önüne koymaya yardımcı oluyor. Bu göz önüne alındığında, dijital varlık bunun gibi duyurulara anında tepki vermese de, daha geniş SHIB ekosistemi için önemini koruyor.

Shiba Inu, son mini boğa rallisi sırasında zaten sürekli bir büyüme gösterdi. 0.00001 doların üzerine çıkmayı başardı ve bu fiyat seviyesini oldukça iyi bir şekilde korudu, bu da şimdi kripto para birimi için kritik bir desteğe dönüştü.

SHIB şu anda bu yazının yazıldığı tarihte 0,00001167$’dan işlem görüyor. Meme coin son 24 saatte %4,51 ve son yedi günde %3,59 arttı.

Takip et Twitter’daki En İyi Owie piyasa içgörüleri, güncellemeler ve ara sıra atılan komik tweetler için… BitPay’den öne çıkan görsel, TradingView.com’dan grafik

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *