«

Shiba Inu, kripto piyasası toparlanma rallisine başladığından beri büyük bir yükseliş görüyor, ancak altcoin için daha fazlasını bekliyor olabilir. Kripto ve hisse senedi alım satım platformundan gelen büyük bir güncelleme, meme parayı bir kez daha ön plana çıkardı ve ona bir destek daha sağladı.

Robinhood Wallet, Shiba Inu’yu Destekleyecek

Perşembe günü, Robinhood Kripto Genel Müdürü Johannn Kerbrat, merakla beklenen Robinhood Cüzdanı hakkında bir güncelleme sağlamak için Twitter’a gitti. Kerbrat’a göre ticaret platformu, cüzdanı bekleme listesindeki bir milyondan fazla kullanıcısına sunmaya başlamıştı.

Bir süredir geliştirilmekte olan cüzdan, 50’den fazla kripto para birimini destekleyecek ve kullanıcıların yalnızca dijital varlıklarını transfer etmelerine değil, aynı zamanda diğer kripto para birimleri ile takas etmelerine de olanak tanıyacak. Robinhood Wallet, Ethereum ve Polygon blok zincirleri tarafından da desteklenir.

Desteklenen kripto para birimlerinin en dikkate değer isimlerinden bazıları, diğerlerinin yanı sıra Shiba Inu, ETH, Solana (SOL) ve USDC’dir. Ek olarak cüzdan, Ethereum ve Polygon blok zincirlerindeki NFT’ler için destek sağlayacaktır. Bir başka ilginç ek de, kullanıcıların Robinhood Cüzdanını kullanarak Polygon’da takas yaptıklarında herhangi bir ücret alınmamasıdır.

Robinhood Wallet şu anda, cüzdana erişmek için bir kod alacak olan iOS kullanıcılarına sunuluyor. Uygulamayı indiren ve erişim hakkı kazanan kullanıcılar için ayrıca 5 ABD doları bonus vardır.

SHIB Fiyat Yanıtı

Robinhood Wallet ile ilgili haberler, bu süre zarfında Shiba Inu’nun fiyatının yükselmesine yardımcı oldu. Meme coin fiyatında çılgın hareketler olmamasına rağmen SHIB, altcoinin yükseliş trendini sürdürmesi için önemli olan 0.000011$ destek seviyesinin üzerinde konumunu korumayı başardı.

TradingView.com'dan Shiba Inu fiyat tablosuSHIB holds momentum following Robinhood announcement | Source: SHIBUSD on TradingView.com

Shiba Inu’ya desteğin, Robinhood platformunda bariz bir favori olan rakip Dogecoin’in eklenmesinden önce sunulduğunu da not etmek önemlidir. Alım satım platformundaki yatırımcılar artık tek bir platforma takılıp kalmadan kolayca SHIB’e yatırım yapabilir ve coinlerini transfer edebilirler.

SHIB’in mevcut fiyatına gelince, meme parası büyük umut vaat etmeye devam ediyor. Son 24 saatte %1,48 artış kaydettikten sonra 0,0000114 $’da sabit kalıyor. Coinmarketcap verilerine göre geçen haftaki kazançlar da %18 ile yüksek kalmaya devam ediyor.

Bununla birlikte, son gün ticaret hacmi düştüğü için meme parası da düşüş eğilimi görüyor. Son 24 saatte %58 düşüşle 322,4 milyon dolara geriledi

Takip et Twitter’daki En İyi Owie piyasa içgörüleri, güncellemeler ve ara sıra atılan komik tweetler için… Finbold’dan öne çıkan görsel, TradingView.com’dan grafik

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *