«

Yazarken, Shiba Inu yukarı Aylık zaman diliminde %41. Bu ralli, Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto para birimlerine yol açan kripto para birimlerindeki yenilenen yatırımcı duyarlılığı ile destekleniyor. zemini geri kazanmak FTX çöktüğünde kayboldu.

SHIB, Bitcoin ve Ethereum ile yüksek korelasyonu nedeniyle sert tırmanan tokenlerden biridir. İle birlikte haberler Jetonun ağ yükseltmesinin hızlandırılmasıyla birlikte, SHIB’nin yükselişi yatırımcılar ve tüccarlar için kesin bir kazançtır.

Ancak token son zamanlarda Shibarium yükseltmesi öncesinde yatay bir piyasa hareketine girdi. Shiba Inu rallisine devam edebilecek mi yoksa acı mı yaşayacak?

SHIB, Diğer Meme Coin’lerle Karşılaştırıldığında

Diğer meme coinlere kıyasla token iki kelime ile özetlenebilir; en iyi ikinci. Göre Mücevher AvcılarıBir kripto araştırma Twitter hesabı olan Shiba Inu, sosyal puan açısından ikinci sırada, DOGE’nin sadece birkaç yüzde gerisinde. Mevcut 6,8 milyar dolarlık piyasa değeri ile DOGE’nin 5 milyar dolar gerisindedir.

Bu sözde bir işaret olabilir DOGE katili meme paralarının kralını tahttan indirmek için daha gidilecek çok yol var. Ancak 2023, SHIB’in DOGE’yi sosyal hakimiyet açısından tahttan indirdiği yıl olabilir. Son haberler Kusama’nın yakın zamanda ekosistemin hedeflerinden birinin sonunu işaret eden 3 trilyonluk bir yanmayı doğruladığını gösteriyor.

Shiba InuImage: Cointribune

Shytoshi ayrıca son zamanlarda alay Shibarium’un lansmanını “yakında” olarak adlandıran ağ yükseltmesinin piyasaya sürülmesi, yükseltmenin Şubat ayının başlangıcından önce gerçekleşeceğini gösterebilir. Bununla birlikte, SHIB’nin yatay hareketi, uzun vadeli beklentileri için bir tehdit oluşturuyor.

Shiba Inu, Bu Seviyelerde Ağrıyla Karşılaşabilir

Jetonun durgun piyasa hareketi, yatırımcıların ve tüccarların dikkatli olmasının sonucudur. Bu kar alma fırsatı çoktan geçti ve SHIB boğaları karşılık veriyor. Token bugünün işlem gününü yeşil bir mumda kapatabilirse, SHIB’in 0,00001192$ direncini yeniden test etme şansı olabilir.

Ancak token kısa ve orta vadede hala oynaklık yaşarken, ayıların 0,00001117 $ desteğini yeniden test ettiğini görebiliriz. Bununla birlikte, Shiba Inu Shibarium yükseltmesi, jetona bu seviyelerde biraz nefes alma alanı sağlayabilir.

SHIB total market cap at $994 billion on the daily chart | Chart: TradingView.com

Token 0,0000117 doları geçemezse, ayıların 0,00001038 dolar desteğine ulaşmak için bir günlük zamanı olacak. Yatırımcılar ve tüccarlar, piyasada daha fazla sıkıntıya yol açabileceğinden, 0.00001117 $ desteğini izlemelidir.

Ana kripto para birimlerinin izlenmesi, Shiba Inu sahiplerine de fayda sağlayabilir, çünkü token onlarla yüksek bir korelasyona sahiptir. Şimdilik, yatırımcılar ve tacirler, SHIB için çok önemli olduğu için belirtecin desteğini savunmalıdır.

Change.org’dan öne çıkan görsel

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *