«
[wpcc-script async src=”https://coinzillatag.com/lib/display.js”]

Kripto Para Haber – Balina hareketlerini izeleyen Whale Alert, Huobi tarafından 600 milyondan fazla kripto paranın taşındığı birkaç göz alıcı XRP transferiyle ilgili verileri paylaştı.

Whale Alert, son 17 saat içinde Huobi’nin devasa büyüklükte bir kripto parayı taşıdığını tespit etti: 610 milyon XRP tokenı.

Bu tokenların toplam rakamsal karşılığı 278,594,530 doları temsil ediyor.

Coinbase 10 milyon XRP taşıdı

Whale Alert kripto takipçisi tarafından topluluğa sunulan verilere göre, son 17 saat içinde Çin merkezli Huobi borsası, üç işlemde yaklaşık 600 milyon XRP token (yaklaşık 273 milyon dolar) taşıdı.

HuobiHuobi

100 milyon, 200 milyon ve 300 milyon XRP taşıyan transferler, borsanın dahili cüzdanları arasında, muhtemelen sıcak ve soğuk cüzdanlar arasında gerçekleştirildi.

Whale Alert, ayrı bir tweet’te, anonim bir sahibi olan bir kripto cüzdanının Binance’e 10 milyon XRP gönderdiğini kaydetti. Bythomp analiz sağlayıcısının verilerine göre, gönderen Coinbase borsasıydı.

XRP 6392_12

XRP 6392_12

ETH ve BTC tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşırken XRP 0,51 dolara yükseldi

CoinMarketCap tarafından paylaşılan verilere göre Salı günü 0.46 $ seviyesinde tutunduktan sonra XRP şimdi 0.53 $ seviyesine yükselmeyi başardı ve yazının yazıldığı sırada 0,51 $’dan işlem görüyor.

u.todayEn güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptogunluk.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

[wpcc-script async src=”https://coinzillatag.com/lib/display.js”]
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *