«

Polygon (MATIC), bir haftayı aşkın süredir devam eden oynaklığın ardından güçlü yükselişini sürdürdü. Jeton şu anda 1,14 dolardan işlem görüyor yüzde 45,3 arttı aylık zaman aralığı.

Analistler token 1 doları aştıktan sonra önemli ölçüde yükseldi.

İle zincir üzerinde sağlam geliştirme MATIC için mevcut yükseliş hissini körükleyerek, önümüzdeki günlerde veya haftalarda kripto için daha olumlu fiyat hareketi görebiliriz.

Polygon’un Haftalık Özeti Yükseliş Gösteriyor

Resmi Twitter hesabı of Polygon, ekosistemdeki olumlu zincir üstü gelişmelerin bir özeti olan Haftalık Brifingler adını verdikleri şeyi üretir.

bu hafta içinde hesabı yuvarlamakPolygon, geliştirilmiş performans için başarılı bir şekilde çatallandı.

Videoya göre, yükseltme, Polygon’un yeniden düzenlemeleri ve gaz yükselmelerini ele alma biçimine odaklanıyor. Reorg’lar, ekosistemin tüm blok zincirinin geçici bir kopyasıdır. Bunu azaltmak, blok zincirinin kullanıcı deneyimini iyileştirir.

Gaz artışlarındaki azalma, hem kullanıcıların hem de geliştiricilerin gaz ücretlerinden tasarruf etmelerini sağlayacaktır çünkü talep zamanlarında oran artışı çok daha yumuşak olacaktır.

fraktalWeb3 oyun geliştirme platformu Polygon’a da geliyor ve Web3 oyun endüstrisindeki erişimini daha da güçlendiriyor.

Polygon’un zkEVM yükseltmesi de çok yakında. Yakın zamanda Polygon Labs Kurucu Ortağı Sandeep Nailwal tweet attı bu yükseltme hakkında, yükseltme için zaten bir ana ağ başlatma tarihine sahip olduklarını söyleyerek.

zkEVM, Ethereum ağı üzerine kurulu mevcut akıllı sözleşmelerin uyumluluğunu iyileştirecek olan Ethereum uyumlu bir ölçeklendirme çözümüdür.

1 Dolar Kırıldı, Yatırımcılar Bu Seviyeleri İzlemeli

Yazma sırasında, jeton 10 Kasım’da kaybettiği zemini yeniden kazanmak için 1.16$ direncini hedefliyor. Token bu direncin üzerinde kapanırsa, ralli devam edebilir veya MATIC boğaları 1.16$’ın üzerinde konsolide olmaya çalışabilir.

MATIC targeting the $1.16 resistance. Chart: TradingView

Boğalar bir veya ikisine birden ulaşmada başarısız olursa, MATIC’in 1 doların altındaki seviyelere veya 0,9493 dolar destek aralığına geri döndüğünü görebiliriz.

Yatırımcılar ve tüccarlar, Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto para birimlerinin fiyat hareketlerini de izlemelidir.

Cumartesi itibariyle hem Bitcoin ve Ethereum ana dirençlerini yeniden test ediyor. Bunlardan herhangi biri kırılır ve konsolide olursa, MATIC diğer altcoinlerle birlikte takip edecektir.

Crypto total market cap at $1 trillion on the daily chart | Chart: TradingView.com

Zincir üzerindeki olumlu gelişmeler de mevcut fiyat hareketini destekleyecektir.

1,16 doları aşmak, yatırımcıların ve tacirlerin odak noktası olmalıdır. Token reddedilirse, MATIC’in uzun vadeli geleceği için 0,9493 $ çok önemli olacaktır. Ancak MATIC boğaları, destek için 1.0754 dolara da bakabilir.

Ethereum World News’ten öne çıkan görsel

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *