«

NFT alanı, sürekli büyüyen dijital varlıklar dünyasına giriş noktası olarak takas edilemez tokenleri seçen ünlüler, birinci sınıf sporcular ve ticari kuruluşlardan muazzam bir popülerlik artışının alıcısı oldu ve olmaya devam ediyor.

Bu sefer, Warner Brothers çoğunluğa katılıyor. Nifty’s ile ortaklar Tüm zamanların en popüler TV dizilerinden biri olan Game of Thrones’a dayanan NFT koleksiyonları üretmek için.

Bu yeni sahte ortaklığın detayları ortaya çıktı 3Dgeniş deneyime ve birçok projeye sahip bir sanatçı, işbirliğinin tasarım, geliştirme ve üretiminden sorumlu olacak.

Daz 3D’nin dikkate değer kreasyonları arasında Haruki Murakami’den CloneX, DC’nin Bat Cowl projesi ve Friendship Box ve RTFKT ile birlikte gelen ünlü Coca Cola NFT serisi yer alıyor.

Şık CEO, GOT’tan İlham Alan NFT Koleksiyonuyla Heyecanlı

Nifty’nin platformunun CEO’su Jeff Marsilio, Warner Brothers ile bu işbirliğinden duyduğu heyecanı dile getirdi. Game of Thrones’u NFT alanına getirin.

“Arada bir, türünün sınırlarını o kadar zorlayan bir film veya dizi ortaya çıkıyor ki, yaratıcı manzarayı sonsuza dek değiştiriyor. Game of Thrones bu neslin dizisidir” dedi Marsilio, oyun hakkında bu düşünceleri sorulduğunda. proje.

Image: Coincu News

“Game of Thrones: Build Your Realm” olarak adlandırılan NFT koleksiyonu bu kış piyasaya sürülecek.

Koleksiyon sahipleri, karakterlere ve dizinin evrenine dayalı olarak kendi avatarlarını yaratabilecekler. Sanal silahlar gibi öğeler, kendi krallıklarını kurmak için takım arkadaşlarını toplayıp seçebilen sahiplere hava yoluyla bırakılacak.

Gerçek Faiz – Yoksa Borçtan Çıkış Yolu mu?

Hayranlar, Warner Brothers’ın 2011’de prömiyerini yapan çok beğenilen TV dizisini NFT alanına getirme kararını takdir etse de, bazıları yardım edemez, ancak şirketin hareketinin arkasındaki gerçek neden hakkında spekülasyonlar yapabilir.

Diğerleri bunun, halkın dikkatini Warner Brothers’ın 3.4 milyar dolar zarar ettiği gerçeğinden saptırmak için bir örtbas olabileceğini söylüyor. kayıplar üçüncü sırasındad bu yılın çeyreği. Şirket ayrıca 53 milyar dolara kadar borcu olduğu için finansal zorluklarla da karşı karşıya.

bu olmalı mı davaşirket iyi bir başlangıç ​​yaptı, çünkü tahminler şu anda yaklaşık 3 milyar dolar olan NFT alanının küresel piyasa değerinin önümüzdeki beş yıl içinde 13 milyar dolara yükselmesi bekleniyor.

Bu, endüstrinin, Warner Brothers’ın mali sıkıntılarından bir çıkış yolu bulmasına yardımcı olabilecek, uygulanabilir bir kâr kaynağı olma potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor.

Crypto total market cap at $958 billion on the daily chart | Featured image from Global Times, Chart: TradingView.com

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *