«

Kripto para endüstrisindeki en popüler memecoin’in yaratıcısı Billy Markus, Twitter takipçileriyle oldukça sıradışı ve ironik kabul edilebilecek kripto ayı piyasasının ilk işaretini paylaştı.

“Teknoloji için varım”

Bu yaygın olarak bilinen ifade, neredeyse her güçlü düzeltmeden sonra kripto alanında görünme eğilimindedir. Derin kayıplarla sonuçlanan yatırımcılar ve uzun vadeli tüccarlar, analizlerinin yatırım yaptıkları projelerin temel değerine dayandığını söyleyerek uzun süreli kârsız pozisyonlarını korumayı haklı çıkarma eğilimindedir.

kriptoda bir ayı piyasasının işareti: – insanlar tekrar teknoloji hakkında konuşmaya başlar

Dogecoin yaratıcısı daha sonra ünlü Amerikalı politikacı Bernie Sanders ile popüler mem’e tepki gösterdi. Mem, piyasada büyük bir düşüşü yansıtan büyük bir kırmızı mum ve “Teknoloji için bir kez daha buradayım” ifadesini gösteriyor.

Ünlü ifadenin ilk yayılımı, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin, çok sayıda uzmanın düzeltme olarak adlandırdığı gibi “balon patlaması” nedeniyle değerlerinin %80’ini kaybettiği 2018’de gerçekleşti.

Çok sayıda yatırımcı, piyasadan ayrılan şirketlerin tokenleri ile bırakılmıştı ve yatırımlarını haklı çıkarmak için deneyimsiz kripto meraklıları, yatırım yaptıkları şirketlerin arkasındaki büyük “teknolojiye” atıfta bulundular.

Markus Web3 ile dalga geçiyo

Piyasadaki en ünlü meme tokeninin geliştiricisi, daha önce “Web3 insanlarının” endüstride olduğunu belirterek Web3 teknolojisiyle dalga geçmişti.

Daha önce, modern internet çağında kullanılabilirlik ve verimlilik eksikliğine işaret ederek yeni ortaya çıkan teknolojinin eleştirisinde Elon Musk’a katıldı.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *