«

Dogecoin (DOGE) fiyatı, içinde bulunduğumuz hafta boyunca hem alıcılar hem de satıcıların sıkışması nedeniyle bir yükseliş patlaması gerçekleştirebilir. Bu haftanın sonuna girerken, giderek daha fazla risk etkisiz hale geliyor ve azalıyor. Bu durum, genel olarak kripto paralarda duyarlılığı arttıracak ve DOGE fiyatını 0.18 dolara getirerek, %38’lik kazanç sağlayabilir.

Dogecoin Konsolidasyondan Sonra Fırlayabilir

DOGE fiyatı geçtiğimiz hafta geri ayağa düştü ancak 55 günlük Basit Hareketli Ortalama’nın 0.1323 dolar civarındaki sıçraması, boğaları 0.16 dolara kadar uçurmak için yeterli olmadığını kanıtladı. Bunun yerine, bu haftanın fiyat hareketi, alıcılar ve satıcılar birbirine doğru itildikçe daha düşük zirveler ve daha yüksek diplerle konsolidasyonla sonuçlandı. Her iki şekilde de bir kırılma bekleyebilir ancak mevcut azalan rüzgarları görünce, hedef olarak 0,18 dolar ile bu kırılmanın yukarı yönlü olmasını bekleyebilirsiniz.

Bu hafta gündemin daha stabil kalması nedeniyle de Dogecoin mevcut ticaret dengesini iyileştirecek hamleleri de gösterebilir. Eğer herhangi bir aksilik yaşanmazsa, DOGE fiyatı 200 günlük SMA’ya karşı 0.18 dolara kadar yükselmeye hazır. Öte yandan dolar endeksinin 100’ün üzerinde yer alması bu ralliyi biraz yavaşlatıyor.

dogecoin

Riskler azalıyor olsa da, kazanç sezonu hala devam ediyor ve henüz yeni başladı. Aşağı yönlü risk, daha fazla kazanç eksikliğinden veya CEO’lardan müşterilere yansıtılması gereken artan fiyat maliyetlerine ilişkin uyarılardan gelebilir ve bu da daha fazla enflasyona neden olabilir. Bu, Dogecoin’de 0.1255 dolara ve hatta muhtemelen 0.1004 dolara geri dönerek yıl için yeni en düşük seviyelerin basılmasıyla piyasalarda geniş bir risk kaybını tetikleyebilir.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *