«

kripto pazarı 2022’de acı çekti kadar çok varlık 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden düştü. Düşüş eğilimi, insanların dijital varlıklara olan güvenini azalttı ve bu da jetonların panik satışına neden oldu. Ancak bazı yatırımcılar, düşüş eğilimini dijital varlıkları biriktirmek ve daha sonra kazanmak için bir fırsat olarak gördü.

Yakın tarihli bir gelişmede, CME CEO’su Terry Duffy, kripto pazarının yıkıcı durumunun ortasında şirketi için olumlu iş akışı hakkında konuştu. Ayrıca, ABD Merkez Bankası’nın faiz oranlarındaki sürekli artışlarının etkilerine dikkat çekti.

CME, Kripto Endüstrisindeki Zorluklara Rağmen Daha Fazla Yükseldi

Duffy açıklığa kavuşmuş firmasının 2022’deki satış baskısının ortasında ticari ilgide bir artış gördüğünü söyledi. Bu, CNBC ile yaptığı röportaj sırasındaydı.

Duffy, piyasanın Bitcoin için son fiyat trendinden duyduğu heyecanı dile getirdi. Ona göre, birincil kripto jetonunun yüksek oynaklığı, dünya çapında birçok yatırımcının ilgisini daha fazla çekiyor.

CEO ayrıca 2022’nin son çeyreğinde kripto endüstrisinde yaşanan çirkin olayları ve krizleri anlattı. Önde gelen bir kripto borsası olan FTX Exchange’in ani iflasının sektöre korkunç bir darbe vurduğunu kaydetti. Olaylar, yatırımcılar için milyarlarca dolarlık kayıplara yol açtı ve kripto ile ilgili diğer firmaları felç eden bir döngü yarattı.

Ama tüm bu kaosun ortasında, Duffy onların tanık etkileyici bir performans. CME’nin türev piyasasının geçen yıl Kasım ve Aralık ayları arasında daha fazla yatırımcı kazandığını söyledi.

Duffy, daha fazla tüccar CME grubunu kullanmaya devam ettikçe geleceğin karlı olacağını kaydetti. Özellikle CME, platformunda Ether vadeli işlemlerini başlattı ve şimdi de Avrupa ağırlıklı vadeli işlemleri başlatmayı planlıyor.

Terry Duffy Kripto Pazarında Konuşuyor

CEO, kripto pazarının mevcut durumuyla ilgili olarak, mevcut sorunlara rağmen daha fazla büyüme ve gelişme görüyor. Ayrıca, kripto piyasasının yargı düzenlemeleri ile daha yaygın bir şekilde benimseneceğini ve ilgi göreceğini belirtti.

Gereksiz belirsizliklerden kaçınmak için CME gibi düzenlenmiş bir borsa kullanmanın en iyi ticaret adımlarından biri olduğunu belirtti. Ek olarak, kripto alanındaki zorlukların ortasında ürün yatırımlarındaki son artışın nedenlerinden biri de bu.

CME CEO'su Terry Duffy, Kripto Satışları Arasında Daha Fazla Büyüme Görüyor
Bitcoin, Tradingview.com’daki l BTCUSDT tablosunda kırmızı bölgede hala trend gösteriyor

Ayrıca Duffy, Federal Rezerv’in son eylemlerinin etkisinden bahsetti. takdir etti Fed’in enflasyonu düşürme çabası para politikaları aracılığıyla

Geçen yıl Fed, enflasyona karşı kontrol tedbirlerinde şahin bir duruş sergiledi. Ancak, insanlar hala bir sonraki olası hamleyi tahmin etmeye çalışıyorlardı.

Pixabay’dan öne çıkan resim, TradingView.com’dan Grafik

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *