«

Sevgililer Günü’nde randevunuz yoksa veya yapacak bir şeyiniz yoksa, Cardano (ADA), SECP ana ağ yükseltmesini 14 Şubat’ta tam olarak 21:44 UTC’de kullanıma sunarak heyecanı devam ettirmeye hazır.

Ama önce, Cardano’nun performansına kısa bir göz atalım:

  • Cardano SECP’yi veya ‘Sevgililer Günü Yükseltmesini’ 14 Şubat’ta kullanıma sunacak
  • ADA kullanıcılarının uyumluluğu sağlamak için 1.35.5 sürümüne yükseltmeleri önerilir
  • Coin’in fiyatı %0,52 düştü

Cardano geliştiricileri, platformda yaşanan gelişmeleri az önce Discord aracılığıyla duyurdu. “Sevgililer Günü Yükseltmesi” olarak da adlandırılan SECP ana ağı, 14 Şubat’ta gerçekleşecek.

Cardano Kullanıcıları ‘Sevgililer Günü Yükseltmesine’ Hazırlanıyor

Input Output’un Topluluk Başkan Yardımcısı Tim Harrisson, yükseltmeyle ilgili bu dahili notu 10 Şubat’ta attığı bir tweet aracılığıyla paylaştı. Dahili notta, Cardano’nun SCEP adını “Valentine” yükseltmesi olarak değiştirdiği bir resim gösteriliyordu.

SCEP yükseltmesi, ilk olarak ağdaki zincirler arası gelişmeleri güçlendirmeyi amaçlayan geçen yılın Kasım ayında önerildi.

Cardano hızla gelişiyor ve Girdi Çıktı’nın Topluluk Koordinatörü, Becky Hopwoodana ağ yükseltmesi canlı yayına geçtiğinde 1.35.4 düğümü ile senkronize olmayacağından, düğüm kullanıcılarını hepsinin ayarlandığından ve en son sürüme (1.35.5 sürümü) yükseltildiğinden emin olmaya teşvik etti.

Buna göre CoinMarketCap, ADA fiyatı son yedi günde yaklaşık %11 düştü veya bu yazı itibariyle 0,3603 $’dan işlem görüyor. Özellikle Güncellemeden bağımsız olarak fiyatın düşmesiyle birlikte, olumsuz bir yatırımcı duyarlılığı var.

Öte yandan, yaklaşan yükseltmeyle birlikte Plutus kriptografik sistemi için tasarlanmış devrim niteliğinde yerleşik işlevlerin tanıtımı da geliyor.

Image: Cryptonaute

Yerleşik işlevlerin ağ için yüksek güvenlik sağladığı ve ayrıca herhangi bir Plutus DApp geliştiricisinin aralarından seçim yapabileceği çok çeşitli çoklu imza tasarımlarına sahip olmasına izin verdiği söyleniyor.

Teklif, EMURGO teknik ekibi, Girdi Çıktı ve Cardano Vakfı’ndan, gerçek dünya ve gerçek zamanlı performansı yansıtacak sanal test ortamlarının yanı sıra geliştiriciler, pay havuzu operatörleri ve borsa ile işbirliklerini inceledikten sonra gelen girdilerin bir derlemesiydi. mühendislik ekipleri.

Birlikte Çalışabilirliği, Zincirler Arası İşlevselliği Geliştirmek İçin Yükseltme

Sevgililer Günü Yükseltmesi birlikte çalışabilirliği geliştirmek ve aynı zamanda platformdaki zincirler arası gelişmeleri geliştirmek için ayarlanan ADA topluluğuna çok sayıda fayda sağlayacak şekilde ayarlanmıştır.

Geliştiriciler artık ADA’nın diğer ağlara bağlanmasını sağlayan uygulamalar tasarlayabildiğinden, oluşturabildiğinden ve oluşturabildiğinden, bu özellik rekabet avantajı sağlayacaktır.

ADA total market cap at $12.4 billion on the weekend chart | Chart: TradingView.com

ADA tarafından desteklenen ve ABD dolarına sabitlenen DJED’in piyasaya sürülmesinin ardından Cardano’nun DeFi’sine olan ilgide bir artış var. DJed ayrıca yedek parası olan SHEN’i kullanır.

Cardano’da gerçekleşen ayrıntılı ağ yükseltmeleri ile topluluk ve yatırımcılar, ADA’nın sürekli büyümesine paralel olarak iyimser.

Analistler kısa vadede bir fiyat düşüşü öngörürken, iyi haber şu ki, Cardano’nun zincir üstü gelişimi 18 Aralık’ta şimdiye kadarki en yüksek seviyesi olan 89,7’ye yükseldi.

Altcoin Oracle’dan öne çıkan görsel

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *