«

Yapay zeka (AI) teknolojisindeki en son gelişmelerden yararlanan çok sayıda yeni kripto para birimi vardır; ancak, bu AI tabanlı kripto para birimlerinden yalnızca birkaçı, uygulanabilirliği ve potansiyeli açısından daha iyi performans gösteriyor.

AI kriptoları, yapay zeka için blockchain sistemlerini etkinleştiren para birimleridir. Platformları kullanmak ve entegre yapay zekanın avantajlarından yararlanmak için kullanıcıların dijital belirteçler harcaması gerekir.

AI ve kripto para birimleri şu anda en büyüleyici teknolojilerden ikisi. Sonuç olarak, artan sayıda yapay zeka tabanlı kripto para birimleri ve ilgili projeler, pratik uygulamalarla yaratıcı ürünler yaratmak için yeni teknolojiyle birleşiyor.

Yatırımcıların bu Şubat ayında izlemesi gereken en iyi AI kriptolarından bazılarının performansını ve son gelişmelerini inceledik.

Bugün Piyasadaki En İyi 5 AI Kriptosu

SingularityNET (AGIX)

SingularityNET (AGIX), günümüzün AI kriptoları listesi için en iyi seçimimizdir. SingularityNET, Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) akıllı sözleşme blok zincirleri (ADA) üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir Yapay Zeka (AI) platformudur.

SingularityNET’in (AGIX) değerinin 2025’in sonuna kadar %2007 artarak 0,62$’a ulaşması bekleniyor. DigitalCoinPrice’dan alınan veriler, tüm teknik göstergelerin iyimser olduğunu gösteriyor.

SingularityNET son 30 günde %276 arttı, ancak geçen hafta %7,6 düştü.

Coingecko verileri, AGIX’in bu yazı yazılırken 0,1713 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor.

Sayı (NMR)

Numerai, geliştiricilerin ve veri araştırmacılarının borsa yatırımları için daha güvenilir makine öğrenimi algoritmaları keşfetmesini ve tasarlamasını sağlayan Ethereum tabanlı bir platformdur.

Numeraire (NMR), Numerai’nin yerel para birimidir ve ağ çapında işlemlere izin verir. Şu anda 2019’daki en yüksek seviyesi olan 135 $’dan 16.14 $’dan işlem görüyor.

2015 yılının sonlarında San Francisco’da kurulan Numerai, piyasaya bir kripto para birimi getiren ilk hedge fon olduğunu iddia ediyor.

Fetch.ai (FET)

Fetch.ai’nin FET token’ı geçen ay ABD doları karşısında %212 arttı. 24 saatlik %6,56’lık düşüşe rağmen FET, son yedi günde %1,51 değer kazandı.

Fetch.ai ekibi, projenin AI ve otomasyon özelliklerine sahip eşler arası uygulamalar için “otonom aracı teknolojisi” geliştirdiğini söyledi.

Bu yazının yazıldığı sırada FET, DigitalCoinPrice’dan alınan verilere göre son 24 saatte %5,73 düşüşle 0,26 dolardan işlem görüyor.

Okyanus Protokolü (OKYANUS)

Blockchain tabanlı bir yapay zeka projesi olan Ocean Protocol (OCEAN), son 30 gün içinde ABD doları karşısında %130 artışla 0,3462 dolardan işlem görüyordu.

OCEAN için bildirilen en yüksek fiyat 10 Nisan 2021’de 1,93 dolardı. Mevcut fiyat, tokenin tüm zamanların en yüksek fiyatından %82 ​​daha düşük.

Dünya Ekonomik Forumu (WEF), Ocean Protocol’ü, şifrelenmiş verilerin paraya çevrilmesi yoluyla büyük ölçekte verileri serbest bırakmaya yönelik iddialı planları nedeniyle teknolojik bir öncü olarak kabul etti.

Crypto total market cap at $994 billion on the daily chart | Chart: TradingView.com

Yapay Sıvı Zekası (ALI)

En iyi 5 AI kripto paramızı toplamak, Alethea Yapay Sıvı Zeka Simgesidir. ALI, çeşitli iNFT Protokolü paydaşlarını düzenleyen, teşvik eden ve ödüllendiren yerel ERC-20 belirtecidir.

Coinbase’den alınan verilere göre ALI, bu yazı yazılırken son yedi gün içinde %6,31 düşüşle 1,83 dolardan işlem görüyor. Önceki 24 saatte ALI %9,35 düştü.

ALI’nin mevcut piyasa değeri 6,56 milyardır. Yüksek piyasa değeri, piyasanın varlığa yüksek prim verdiğini gösterir.

Crypto minded’den öne çıkan görsel

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *