«

Shiba Inu, fiyatı çift haneli artışlar görmeye devam ederken geçen hafta muazzam bir zemin kazandı. Bu yeni keşfedilen ivme, yatırımcıların yeniden ilgisini çekti ve Ethereum balinaları, bu süre zarfında SHIB’nin büyümesinden önemli ölçüde yararlanıyor.

Ethereum Balinaları, Shiba Inu’yu En İyi Tutmaya Yükseltti

2022 yılı, Shiba Inu’nun fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesinden %80’in üzerine düştüğünü gördü ve yatırımcıları arasında büyük bir düşüş eğilimini tetikledi. Bu süre zarfında, toplu olarak bir noktada 1 milyar doların üzerinde SHIB’ye sahip olan en büyük 5.000 Ethereum balinası, varlıklarını büyük ölçüde azaltacaktı. Bu, Shiba Inu’nun bu büyük yatırımcılar arasında dolar değerine göre en büyük token konumunu zamanla ortadan kaldırdı.

Ancak, gidişatta bir dönüş oldu ve SHIB, konumunu geri almak için bir kez daha yükseldi. Bu yazının yazıldığı sırada, meme coin şu anda ETH’nin arkasındaki ilk 5.000 Ethereum balinası tarafından en büyük token pozisyonu ve son birkaç aydır listeye hakim olan USDT ve USDC gibilerini geride bırakıyor.

En iyi Ethereum balinaları Shiba Inu varlıkları

SHIB is largest token holding behind ETH among top 5,000 Ethereum whales | Source: WhaleStats

Şu anda, bu balinalar, toplam değerlerinin% 17,82’sini oluşturan yaklaşık 708,4 milyon $ değerinde 50,5 trilyondan fazla SHIB’ye sahiptir. Bu, onu, bu balinaların varlıklarının sırasıyla %17,35 ve %14,46’sını oluşturan sabit paralar USDT ve USDC’nin önüne koyuyor.

Bu SHIB Fiyatını Nasıl Etkiler?

Yatırımcıların bu yenilenen ilgisinin Shiba Inu’yu pazarda çok iyi bir konuma getirdiğine şüphe yok. Son yedi gün içinde token fiyatı %19’dan fazla arttı ve birden fazla düşüşe rağmen SHIB’nin fiyatı üç ayın en yüksek seviyesinden işlem görüyor.

SHIB, son 24 saat içinde ilk 5.000 ETH balinası arasında en çok işlem gören token olduğundan, balinaların ilgisi de fiyatın yükselmesine yardımcı oluyor. Bu, meme madeni parayı artan hacimden yararlanmak için benzersiz bir konuma getirir, ancak aynı zamanda bu hacimde keskin bir düşüş olursa fiyatın zarar göreceği anlamına gelir.

Şu anda SHIB’nin fiyatı, son 24 saatteki değerinden %2,74 düşüşle 0,00001403$’da oturuyor. Bu, Fed Başkanı Jerome Powell’ın konuşması öncesindeki genel piyasa gerilemesini takip ediyor. Bu, piyasada oynaklığı tetikleyebilir, ancak bu noktada fiyatların nereye varacağı en iyi tahmindir.

TradingView.com'dan Shiba Inu (SHIB) fiyat tablosu

SHIB fiyatı üç ayın en yüksek seviyesinde işlem görüyor | Kaynak: TradingView.com’da SHIBUSD

Takip etmek Twitter’daki En İyi Owie piyasa içgörüleri, güncellemeler ve ara sıra atılan komik tweetler için… Watcher Guru’dan öne çıkan görsel, TradingView.com’dan grafik

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *