«

Binance Exchange’in hayırsever şubesi olan Binance Charity, Binance Scholar Programı kapsamında 30.000’den fazla Web3 eğitim bursu sağlama planını duyurdu.

Kripto borsasının web sitesindeki resmi bir blog gönderisine göre Binance Charity, girişimin Temmuz 2022’de başlatılmasından bu yana Binance Scholar Programına 82.000’den fazla başvuruyu işleme koyduğunu açıkladı.

Şimdiye kadar bu başvuruların 67.155’i finansman için onaylandı, 36.500 kontenjan 2022’de geri verildi, kalan 30.655 kontenjan ise 2023’te tahsis edilecek.

“Web3 eğitim projelerimize verilen yanıt, benzeri görülmemiş bir düzeydeydi ve bu, pek çok insanın blockchain, De-Fi hakkında bilgi edinme konusundaki keskin iştahını gösteriyor. [sic]NFT’ler, kodlama ve çok daha fazlası,” dedi Binance Charity Vakfı Başkanı Helen Hai.

Binance Akademik Programı

Binance Scholar Programı, ilgili kişilere web3 alanında kariyer yapmak için gerekli beceri, bilgi ve uzmanlığa ücretsiz erişim sağlayan bir platform görevi görür.

BSP, en iyi eğitim kurumlarında eğitim ve kurs ücretlerinin ödenmesinden, deneyim kazanmak için iş fırsatlarının sağlanmasına kadar, katılımcılarını Web3 kariyerlerinin her aşamasında desteklemek için tasarlanmıştır.

BSP’yi uygularken Binance Charity, 2022’de Nijerya, Almanya, Senegal, Avustralya, Güney Afrika, Fransa, Kıbrıs, Ukrayna ve Brezilya dahil olmak üzere birçok ülkeden önde gelen eğitim kurum ve kuruluşlarına 2,2 milyon doların üzerinde (BUSD cinsinden) ödeme yaptı.

Bu eğitim kurumlarından biri, Binance Charity’nin 50.000 öğrencinin Web3 eğitimini finanse etmek ve katılımcılarının ABD’de iş bulmasına yardımcı olmak için tasarlanmış özel bir yıllık yoğun eğitim programına 1.000 burs kontenjanı sağlamak için ortaklık yaptığı Nijerya merkezli teknoloji okulu Utiva’dır. blok zinciri endüstrisi.

Binance Charity ayrıca bir işbirliği Ukrayna Dijital Dönüşüm Bakanlığı ve popüler teknoloji topluluğu Lviv IT Cluster ile Rusya ile devam eden savaş nedeniyle işlerini kaybeden Doğu Ukraynalılara yardımcı olmak için. Burs programı, bu bireyleri iş piyasasına yeniden girmek için gereken becerilerle donatmaya odaklanacaktır.

Burs programına katılan diğer popüler eğitim kurumları ve kuruluşları arasında Batı Avustralya Üniversitesi, Kıbrıs’taki Lefkoşa Üniversitesi, Almanya’daki Frankfurt Finans ve Yönetim Okulu (Blockchain Merkezi), Fransız merkezli teknoloji okulu ağı Simplon ve Teknolojide Kadınlar organizasyonu.

Kripto Piyasasının Durumu

Öte yandan, kripto piyasası, pazar devleri Ethereum ve Bitcoin de dahil olmak üzere birçok varlığın son birkaç hafta içinde etkileyici kar marjları çekmesiyle hala güçleniyor. Binance borsasının yerel token’ı olan Binance Coin (BNB), 2023’ün başından bu yana %23,84 değer kazanan bu varlıklardan biri.

Bu yazının yazıldığı sırada BNB, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %0,57 kayıpla 302,30 dolardan işlem görüyor. Günlük işlem hacmi %11,02 azalarak 645,25 milyon dolar değerinde oldu. Bununla birlikte, BNB, 47,72 milyar dolarlık piyasa değeri ile dünyanın dördüncü en büyük kripto para birimi olmaya devam ediyor.

binance sadaka

BNBUSD 302,2 $’dan işlem görüyor | Kaynak: Tradingview.com’daki BNBUSD Grafiği.

Öne çıkan görsel: TechCabal, Tradingview.com’dan Grafik

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *