«
[wpcc-script async src=”https://coinzillatag.com/lib/display.js”]

Kripto Para Haber – Merkezi olmayan borsalar (DEX), kayıtlardaki en yüksek aylık hacimle Şubat ayını bitirecek.

Dev hacim

Ayın birkaç günü kaldığı için Şubat ayının aylık hacim rakamı şu anda 64,83 milyar $ seviyesinde. Aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi rakam, Ocak ayındaki 61,16 milyar $’ı geride bırakıyor:

Uniswap, DEX alanında piyasa lideri olmaya devam ediyor ve üst üste ikinci ay için aylık 30 milyar doların üzerinde bir hacim açıklıyor.

HuobiHuobi

Şubat ayı, Ethereum madencileri için şimdiye kadarki en yüksek aylık geliri de gördü. Bu gelirin yaklaşık yarısı, bugün ağda işlem yapmanın artan maliyetinin bir yansıması olan işlem ücretleri biçiminde geldi. Gelir rakamı, bu ay 2.000 $’ı kısaca aşan ETH’nin fiyatını da yansıtıyor.

theblockcryptoEn güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptogunluk.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

[wpcc-script async src=”https://coinzillatag.com/lib/display.js”]
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *