«

Cardano (ADA), özellikle Ethereum topluluğu içinde sıklıkla eleştiri hedefi oluyor ve kripto kışı bunu değiştirmedi. Dijital varlık, hayalet zinciri olarak adlandırılmaktan mem para birimine kadar her şeyi gördü. Bu sefer, blok zincirinin başka bir sesli eleştirmeni, token için korkunç bir tahminde bulunmak için öne çıktı.

Cardano Düşecek

Mike Alfred, Cardano ağını açıkça eleştiren her zaman bilinen bir Bitcoin maksimalisti olmuştur. Bir noktada, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskison, ‘eleştirisinde’ yavaşlamadan önce Alfred’i dava etmekle tehdit etmişti, ancak tamamen durmadı.

Alfred kısa süre önce, çöpe atmayı en sevdiği dijital varlığı hakkında bir kez daha konuşmak için Twitter’a gitti. Bu kez, Digital Asset Data’nın kurucusu, dijital varlığın değeri ve ilgisi olmadığı için alay etti. Halihazırda büyük bir düşüş yaşayan varlığın zamanla düşmeye devam edeceğini söyledi.

“Zavallı Cardano çürümeye devam ediyor” cıvıldamak okuman. “İlgi yok, ilerleme yok, toplum için benzersiz bir değer yok. Geliştiriciler bitmiş gibi görünüyor. ADA tehlikeli bir şekilde 31 sentte oturuyor ve yıl sonundan önce gençlerin arasına düşecek gibi görünüyor. Satış yapmak ve BTC’ye geçmek için çok geç değil.”

IOG’de Topluluk ve Ekosistem Başkan Yardımcısı Tim Harrison, çok geçmeden Alfred’e yanıt verecekti. Harrison, Cardano topluluğunu, Alfred’in ağa yönelik hakaretlerini ona geri verirken onu devam ettirdiği için övdü.

ADA Çökmeye Devam Edecek mi?

Şimdiye kadar, ADA’nın fiyatı hala genel piyasa trendini takip ediyor, bu nedenle Cardano’nun piyasanın geri kalanıyla birlikte kırmızıda olduğunu görmek şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, ADA, ilk 10’daki diğer üyelere kıyasla daha fazla potansiyele sahiptir.

TradingView.com'dan Cardano (ADA) fiyat tablosu

ADA price at $0.3 | Source: ADAUSD on TradingView.com

Halihazırda 0,3 dolardan işlem görüyor ve teknik göstergelere inanılacak olursa, bu düşüşün sonu değil. Mevcut teknikler, piyasa toparlanmadan önce ADA’yı 0,15-0,20 $’ın altına getirdi. Dijital varlık ayrıca, dip işaretlenene kadar sürekli olarak 100 günlük hareketli ortalamasının altında işlem görecek.

Bunun ışığında, Cardano yatırımlarıyla ilgili ciddi kararlar almak şu anda akıllıca değil. Kripto pazarında hala çok fazla belirsizlik var ve bu, zaten en çok zor zamanlar geçiren paraları etkileyecek.

ADA, son 24 saatte %7,77 düşüşle bu yazının yazıldığı sırada 0,3037 dolardan işlem görüyor. 10,5 milyar dolarlık piyasa değeri ile sekizinci en büyük kripto para birimidir.

Featured image from CryptoStars, chart from TradingView.com

Takip et Twitter’daki En İyi Owie pazar bilgileri, güncellemeler ve ara sıra atılan komik tweetler için…

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *