«

Polygon, MATIC’in fiyatını yukarı çeken, tokenin Kasım 2022 seviyelerini geri kazanan ve yatırımcılara güven veren dahili gelişmelerle son zamanlarda yükselişe geçti.

Ali MartinezKripto alanında kıdemli bir analist olan , geçtiğimiz günlerde tokenin 1,11 $’lık son fiyatında oluşan büyük talebi fark etti.

Son zamanlarına göre cıvıldamak49.000’den fazla cüzdan 1.11 dolardan satın alarak fiyat aralığını token için çok önemli bir talep desteği haline getirdi.

Bu, şu anda dirençle karşı karşıya olan MATIC için kurtarıcı bir lütuf olabilir. Yazarken, belirteç aşağı Günlük zaman diliminde %3,3 olması yatırımcılar için alarm verebilir.

Son Gelişmeler Yatırımcıları Güçlendiriyor

MATIC’in şu anda rahat bir şekilde zirvede olmasının nedenleri var. Polygon’daki NFT’ler veya değiştirilemez belirteçler son zamanlarda bir tarla günü geçiriyor.

Buna göre WuBlockchainÇokgen vardır ulaşmış OpenSea’de tüm zamanların en yüksek NFT işlem hacmi. 11 milyon dolara ulaşan bu, Reddit’in Super Bowl temalı NFT’ler oluşturmak için NFL ile ortaklığından kaynaklandı.

Kum Analitiği ayrıca, aylık NFT işlem hacimlerinin Haziran 2022 seviyelerine ulaştığını gösteriyor; bu, NFT piyasası geçen yılki ayı piyasası nedeniyle gerilerken başlı başına bir başarı.

çokgen Haftalık Özet serisi ayrıca yatırımcılar için bir yükseliş hikayesi gösteriyor. K-Pop grubu Aespa, yakın zamanda Paper Magazine ve Dematerialized ile yalnızca Polygon’da yeni bir dijital kapsül koleksiyonu için ortaklık kurdu.

Aespa’nın K-Pop meraklıları üzerindeki uluslararası erişimiyle, bu dijital kapsül koleksiyonu, ekosistemin Web3 ve DeFi’deki hakimiyetini daha da sağlamlaştırarak Polygon’a daha fazla göz getirecektir.

MATIC 1,20 Dolarda Düşüyor – Talep Bölgesi Ayı Dalgasını Tutabilir mi?

10 Şubat’ta bu yazıyı yazarken, token’ın 1,35 dolarlık direnci kırmaya yönelik son girişimleri başarısız oldu ve o zamandan beri düşüşe geçti.

MATIC bu düşüş hareketini sürdürürse, token 1.18$ destek seviyesinin üzerine çıkabilir. Bu, elbette, zincir üzerindeki son gelişmelerin yatırımcı duyarlılığını etkilememesi durumundadır.

Bununla birlikte, kripto analiz aracına göre yatırımcılar ve tüccarlar, MATIC’in Bitcoin ile yüksek korelasyonunu akılda tutmalı. IntoTheBlock.

MATIC total market cap at $11 billion on the daily chart | Chart: TradingView.com

Bu yüksek korelasyon ve BTC’nin son zamanlardaki düşüş eğilimi, kısa ve orta vadede fiyat hareketini engelleyebilir.

Öte yandan MATIC boğaları, gelecekteki yukarı yönlü fiyat hareketlerini destekleyecek olan 1,11 $ seviyesindeki son talep duvarını destekleyebilir.

Zincir içi ve zincir dışı gelişmeler gelişmeye devam ettikçe, tokenin Web3 alanında yapılacak daha güvenli yatırımlardan biri haline geldiğini görebiliriz.

Forbes’tan öne çıkan görsel

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *